wedoit


Idź do treści

Menu główne:


Nasza oferta

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA FIRM
Każda firma boryka sie z większymi lub mniejszymi problemami w strefie informatycznej.
Oferujemy państwu kompleksowe rozwiązanie i stałą współpracę.

1.
Sprzedajemy - Wdrażamy - Serwisujemy OPROGRAMOWANIE DLA FIRM

- FINANSOWO/KSIĘGOWE
- HANDLOWE
- MAGAZYNOWE
- KADROWO/PŁACOWE

2. Dostarczamy i serwisujemy sprzęt komputerowy

3. Sprzedajemy i serwisujemy KASY FISKALNE

MASZ PROBLEM? MY SZUKAMY DLA CIEBIE ROZWIĄZAŃ !

!! Wszyscy nasi stali klienci mają zapewniony sprzęt zastępczy
na czas naprawy w przypadku awarii (monitory,drukarki itd) !!

Budowa sieci komputerowych.

W dzisiejszych czasach nie istnieje nowoczesny budynek bez sieci komputerowej. Dostarczamy najnowsze rozwiązania w tej dziedzinie. Proszę się z nami konsultować juz na etapie projektu i obliczania kosztów. Pomożemy znaleźć najkorzystniejsze rozwiązanie technologiczno-finansowe.

Instalacje monitoringu CCTV.
Instalacje CCTV nie tylko zabezpieczają nasz obiekt przed nieautoryzowanym dostępem ale również działają motywująco na pracowników. Niezastąpione w przypadku nieszczęśliwych zdarzeń (czego nikomu nie życzymy). Rozwój technologiczny pozwala rejestrować rzeczywistość z niespotkaną jakością obrazu i dźwięku.

Instalacje sygnalizacji pożaru SSP.
To już standard. Systemy ostrzegania przeciwpożarowego stały się integralną częścią nowoczesnego i bezpiecznego budownictwa. Życie jest najważniejsze. Niektórzy mali inwestorzy jeszcze czasem rezygnują z tych systemów myśląc, że są drogie i niewygodne co jest oczywistą nieprawdą.

Pomiary, serwis, konserwacja.
Oferujemy Państwu również pełny zakres usług serwisowych na wykonane przez nas instalacje. Sieci LAN wykonane przez naszą firmę są CERTYFIKOWANE i podlegają 20 letniej gwarancji! Oczywiście jeżeli w Państwa firmie istnieje już sieć lecz występują z nią problemy może warto wykonać pomiary? W 100% przypadków udało sie pomóc naszym klientom pozbyć się problemów. Staranna konserwacja systemów teletechnicznych gwarantuje ich trwałość i niezawodność.

Strona główna | uslugi | kontakt | Mapa witryny

zarabiaj

Powrót do treści | Wróć do menu głównego